Sila ambil perhatian bahawa laman web RoboForex (CY) Ltd, Syarikat Eropah, terletak di http://www.roboforex.eu.
Tanya soalan

Tidak mencari maklumat yang anda perlukan? Tanya soalan dan mendapatkan jawapan online!

Masuk chat
Atau masukkan nombor telefon anda di dalam borang di bawah dan kami akan menghubungi anda dengan segera.
Menelepon kembali
Tanya soalan

Kami memberikan kupon bernilai 40 USD untuk membayar langganan isyarat perdagangan MetaTrader4 dan MetaTrader5

Baca lebih lanjut
Sistem pelaburan yang inovatif
Kawalan keselamatan dana
Salinan dagangan Klasik
Baca LanhjutKeputusan operasi dagangan sebelumnya tidak menjamin hasil yang sama di masa hadapan.

Keadaan dagangan

Spread rendah
dari 0 pip
Pelaksanaan
segera

dari 0.1 sesaat
4 jenis sentimen:
Mata Wang, Logam,
Indeks, Minyak
Perlindungan baki
negatif
Pelaksanaan segera pasaran
dan sebut harga
perpuluhan
ke-4 dan ke-5
Akaun Cent dengan
saiz lot minimum 0.01
Expert advisor dan
scalping
disediakan
Akaun ECNAkaun pertukaran bebas6 mata wang asas,
termasuk CNY
dan GOLD
Khidmat sokongan pelanggan 24/7Akaun demo percuma
tanpa sebarang

batasan
Spread tetap
dan terapung
Pelaksanaan pasaran tanpa
sebut harga semula
Pelbagai
tahap program
Affiliate
Akaun demo
Akaun demo adalah percuma untuk mencuba dagangan di RoboForex sebelum membuka akaun nyata. Akaun demo membantu anda:
  • Memperoleh pengalaman dagangan pertama tanpa melabur wang.
  • Melaraskan Expert Advisor tanpa perbelanjaan tambahan.
  • Membandingkan jenis pelaksanaan (Segera, Pasaran) dan spread (terapung, tetap).
Situasi dagangan untuk akaun demo adalah sama dengan akaun nyata bagi semua platform dagangan.
Buka akaunKetahui lebih lanjut
Pro-Standard
Akaun Pro-Standard adalah pilihan terbaik untuk peniaga berpengalaman. Kombinasi promosi dan pelaksanaan berkualiti tinggi:
  • Tanpa komisen.
  • Pengurangan kos berikutan apungan spread.
  • Sebut harga 5-digit.
Buka akaunKetahui lebih lanjut
Fix-Standard
Akaun Fix-Standard adalah penyelesaian terbaik untuk peniaga berpengalaman, yang inginkan:
  • Spread tetap, yang tidak meningkat apabila statistik ekonomi atau berita komersial diterbitkan.
  • Pesanan bertanda dilaksanakan dengan harga yang diperlukan.
  • Sebut harga 4-digit.
Buka akaunKetahui lebih lanjut
Pro-Cent
Akaun Pro-Cent adalah peluang terbaik untuk peniaga baru dan berpengalaman memulakan dagangan dengan deposit kecil tanpa pelaburan besar:
  • Jumlah pesanan minimum adalah 0.001 lot (0.1 cent lot).
  • Pengurangan kos akibat penyusutan spread terapung.
  • Pesanan menunggu dan bertanda dilaksanakan, termasuk tempoh apabila berita komersial diterbitkan.
Buka akaunKetahui lebih lanjut
Fix-Cent
Akaun Fix-Cent adalah cara pantas untuk memulakan dagangan, yang membantu dagangan tanpa pelaburan besar:
  • Jumlah pesanan minimum adalah 0.0001 lot (0.01 cent lot).
  • Spread tetap tidak meningkat selepas berita komersial diterbitkan.
  • Pesanan bertanda dilaksanakan dengan harga yang diperlukan.
Buka akaunKetahui lebih lanjut
ECN-Pro NDD
Akaun ECN-Pro NDD ditujukan khusus untuk peniaga profesional, yang memilih:
  • Pelaksanaan terbaik antara semua jenis akaun di RoboForex.
  • Kelajuan terpantas pelaksanaan pesanan.
  • Spread terendah.
Buka akaunKetahui lebih lanjut
ECN-FixSpread NDD
Akaun ECN-FixSpread NDD ditujukan khusus untuk peniaga mahir. Antara ciri-ciri akaun ini adalah:
  • Spread tetap.
  • Pesanan bertanda dilaksanakan pada harga yang disiarkan.
  • Sesuai untuk peniaga yang inginkan dagangan kedudukan dan/atau dagangan apabila berita komersial diterbitkan.
Buka akaunKetahui lebih lanjut

Program dan Perkhidmatan

Bonus Penyertaan
30 USD
Perlindungan Niaga
sehingga 50%
Rebat
(Cashback)
Sehingga 10%
pada baki akaun
Lebih daripada 17
kaedah untuk mendeposit
dana ke akaun
tanpa komisen
Pengeluaran
wang secara

percuma
Pengeluaran-auto
segera
Pembina robot
dagangan
Syarat khas untuk
pelanggan VIP
Percuma
pelayan-VPS
Analisis, webinar
dan tutorial
video Percuma
RoboFX – penyelesaian
dagangan dan mudah
tunai bagi broker
RAMM - sistem untuk
menguruskan pelaburan
CopyFX - salinan
transaksi untuk
Peniaga dan Pelabur
ContestFX - peraduan
percuma dengan
hadiah sebenar
Stocks.
Idea Dagangan

Terminal RoboForex

MetaTrader4, platform popular serasi dengan Windows, Mac OS, Linux, Android dan iOS, yang menyediakan akses kepada semua jenis akaun RoboForex, termasuk ECN NDD.

Platform MetaTrader5 terkini, menyokong akaun perlindungan nilai, yang membolehkan anda membuka kedudukan bertentangan dalam sentimen yang sama.

Platform cTrader baru dengan akaun Pro dan ECN NDD.

Platform-web Umstel untuk dagangan saham AS dengan akses kepada idea pelaburan dan cadangan daripada peniaga berpengalaman.

Dengan menggunakan WebTrader RoboForex, anda boleh berdagang menerusi pelayar.

Muat turun

Keselamatan dana anda

Platform pelaburan CopyFX

Arkib video penuh

    Kalendar ekonomi

    Quotes Matawang

    Matawang
    SimbolBidAskSpread
    AUDUSD0.756910.756990.8
    GBPCHF1.232571.233054.8
    GBPJPY141.550141.5772.7
    GBPUSD1.271991.272101.1
    EURCHF1.084991.085222.3
    EURGBP0.880110.880251.4
    EURJPY124.597124.6060.9
    EURUSD1.119581.119640.6
    NZDUSD0.728170.728321.5
    USDCAD1.326811.326890.8
    USDCHF0.969160.969261.0
    USDJPY111.286111.2920.6
    Logam
    SimbolBidAskSpread
    XAGUSD16.69916.7414.2
    XAUUSD1256.151256.4429.0
    CFD
    SimbolBidAskSpread
    BRENT45.8445.873.0
    WTI43.1643.193.0

    Berita Syarikat

    26.05.2017

    Perubahan dalam jadual perdagangan bagi Logam dan CFD

    Pada 29 Mei 2017, jadual dagangan bagi Contracts for Difference dan Logam akan berubah.
    24.05.2017

    Syarat-syarat terbaik "2017 kupon untuk isyarat MQL5"

    Bermula dari sekarang, klien RoboForex boleh menggunakan isyarat dagangan pada platform MetaTrader5.
    22.05.2017

    RoboForex Wallet - Dana Anda Terpelihara

    RoboForex mengumumkan perkhidmatan pembayaran pelbagai mata wang RoboForex Wallet terbaru untuk klien.
    02.05.2017

    RoboForex Stocks: ciri-ciri, instrumen, dan syarat-syarat perdagangan baru

    Selepas dikemaskinikan, terminal dagangan Umstel mempunyai pelbagai instrumen dan syarat-syarat baru perdagangan.
    19.04.2017

    Kemungkinan pertumbuhan turun naik disebabkan pilihan raya presiden di Perancis

    Semasa pilihan raya presiden di Perancis, mudah tunai, volatility, dan spread boleh berubah-ubah secara mendadak.
    12.04.2017

    Changes in trading conditions for the Turkish Lira instruments

    From April 14th to 19th 2017, trading conditions for the TYR instruments will be changed.
    Arkib Berita