Kami memberikan kupon bernilai 40 USD untuk membayar langganan isyarat perdagangan MetaTrader4 dan MetaTrader5

Baca lebih lanjut
Sistem pelaburan yang inovatif
Kawalan keselamatan dana
Salinan dagangan Klasik
Baca LanhjutKeputusan operasi dagangan sebelumnya tidak menjamin hasil yang sama di masa hadapan.

Keadaan dagangan

Akaun demo
Akaun demo adalah percuma untuk mencuba dagangan di RoboForex sebelum membuka akaun nyata. Akaun demo membantu anda:
  • Memperoleh pengalaman dagangan pertama tanpa melabur wang.
  • Melaraskan Expert Advisor tanpa perbelanjaan tambahan.
  • Membandingkan jenis pelaksanaan (Segera, Pasaran) dan spread (terapung, tetap).
Situasi dagangan untuk akaun demo adalah sama dengan akaun nyata bagi semua platform dagangan.
Buka akaunKetahui lebih lanjut
Pro-Standard
Akaun Pro-Standard adalah pilihan terbaik untuk peniaga berpengalaman. Kombinasi promosi dan pelaksanaan berkualiti tinggi:
  • Tanpa komisen.
  • Pengurangan kos berikutan apungan spread.
  • Sebut harga 5-digit.
Buka akaunKetahui lebih lanjut
Fix-Standard
Akaun Fix-Standard adalah penyelesaian terbaik untuk peniaga berpengalaman, yang inginkan:
  • Spread tetap, yang tidak meningkat apabila statistik ekonomi atau berita komersial diterbitkan.
  • Pesanan bertanda dilaksanakan dengan harga yang diperlukan.
  • Sebut harga 4-digit.
Buka akaunKetahui lebih lanjut
Pro-Cent
Akaun Pro-Cent adalah peluang terbaik untuk peniaga baru dan berpengalaman memulakan dagangan dengan deposit kecil tanpa pelaburan besar:
  • Jumlah pesanan minimum adalah 0.001 lot (0.1 cent lot).
  • Pengurangan kos akibat penyusutan spread terapung.
  • Pesanan menunggu dan bertanda dilaksanakan, termasuk tempoh apabila berita komersial diterbitkan.
Buka akaunKetahui lebih lanjut
Fix-Cent
Akaun Fix-Cent adalah cara pantas untuk memulakan dagangan, yang membantu dagangan tanpa pelaburan besar:
  • Jumlah pesanan minimum adalah 0.0001 lot (0.01 cent lot).
  • Spread tetap tidak meningkat selepas berita komersial diterbitkan.
  • Pesanan bertanda dilaksanakan dengan harga yang diperlukan.
Buka akaunKetahui lebih lanjut
ECN-Pro NDD
Akaun ECN-Pro NDD ditujukan khusus untuk peniaga profesional, yang memilih:
  • Pelaksanaan terbaik antara semua jenis akaun di RoboForex.
  • Kelajuan terpantas pelaksanaan pesanan.
  • Spread terendah.
Buka akaunKetahui lebih lanjut
ECN-FixSpread NDD
Akaun ECN-FixSpread NDD ditujukan khusus untuk peniaga mahir. Antara ciri-ciri akaun ini adalah:
  • Spread tetap.
  • Pesanan bertanda dilaksanakan pada harga yang disiarkan.
  • Sesuai untuk peniaga yang inginkan dagangan kedudukan dan/atau dagangan apabila berita komersial diterbitkan.
Buka akaunKetahui lebih lanjut
Prime
Prime

Akaun Prime menawarkan semua ciri-ciri akaun ECN dan sesuai dengan pedagang berpengalaman. Memilih akaun Prime bermakna:

  • Syarat yang serupa dengan liquidity provider
  • Spread yang paling rendah.
  • Kelajuan pelaksanaan maksimum.
Buka akaunKetahui lebih lanjut

Program dan Perkhidmatan

Terminal RoboForex

MetaTrader4, platform popular serasi dengan Windows, Mac OS, Linux, Android dan iOS, yang menyediakan akses kepada semua jenis akaun RoboForex, termasuk ECN NDD.

Platform MetaTrader5 terkini, menyokong akaun perlindungan nilai, yang membolehkan anda membuka kedudukan bertentangan dalam sentimen yang sama.

Platform cTrader baru dengan akaun Pro dan ECN NDD.

Platform-web Umstel untuk dagangan saham AS dengan akses kepada idea pelaburan dan cadangan daripada peniaga berpengalaman.

Dengan menggunakan WebTrader RoboForex, anda boleh berdagang menerusi pelayar.

Muat turun

Platform pelaburan CopyFX

Arkib video penuh

    Kalendar ekonomi

    Quotes Matawang

    Matawang
    SimbolBidAskSpread
    AUDUSD0.793340.793441.0
    GBPCHF1.301811.302315.0
    GBPJPY150.505150.5403.5
    GBPUSD1.346941.347222.8
    EURCHF1.145391.145652.6
    EURGBP0.879680.879972.9
    EURJPY132.423132.4290.6
    EURUSD1.185161.185210.5
    NZDUSD0.725350.725501.5
    USDCAD1.236951.237071.2
    USDCHF0.966490.966671.8
    USDJPY111.736111.7430.7
    Logam
    SimbolBidAskSpread
    XAGUSD17.12317.1563.3
    XAUUSD1308.631309.0239.0
    CFD
    SimbolBidAskSpread
    BRENT58.5058.544.0
    WTI52.2152.243.0

    Berita Syarikat

    01.09.2017

    Perubahan dalam jadual dagangan

    Pada 4 September 2017, jadual perdagangan akan berubah berikutan sambutan Hari Buruh di Amerika Syarikat
    25.08.2017

    Perubahan dalam jadual dagangan

    Pada 28 haribulan Ogos jadual perdagangan pada UK100Cash akan berubah.
    21.08.2017

    Akaun Prime baru untuk golongan profesional pasaran kewangan

    RoboForex memperkenalkan akaun baru dengan spread kecil yang terdapat di Syarikat.
    02.08.2017

    Perhatian! Kerja-kerja penyelenggaraan pelayan VPS pada 5 Ogos 2017

    Pada 5hb Ogos 2017, dari jam 06:00 hingga 10:00 pagi (EEST), VPS server akan tergendala.
    10.07.2017

    RoboForex Stocks: ciri dagangan baru, tambahan German dan Swiss stocks, robots builder

    Dapatkan lebih banyak peluang perdagangan dengan versi terkini terminal Umstel.
    29.06.2017

    Terminal WebTrader dan MobileTrader telah dikemaskini

    Ciri-ciri baru telah ditambah kepada versi baru terminal web dan platform mobile.
    Arkib Berita
    Tanya soalan

    Tidak mencari maklumat yang anda perlukan? Tanya soalan dan mendapatkan jawapan online!

    Masuk chat
    Atau masukkan nombor telefon anda di dalam borang di bawah dan kami akan menghubungi anda dengan segera.
    Menelepon kembali
    Tanya soalan